Dilda a vibrátory XXL

 

Na velikosti záleží...

Velký vibrátor XXL

Vibrátor XXL vyniká svými obřími rozměry. Ne každá žena jim dává přednost a ne každá má pro tyto rozměry dispozice. Ovšem ty ženy, které se takovým rozměrům nebrání, by jistě měly vibrátor XXL vyzkoušet. Konečně poznají, jak kvalitní může být sex s tvrdým, dlouhým a celkově velkým penisem, i když umělým. Jeho rozměry jsou skutečně uchvacující. Proč se spokojit s průměrnými velikostmi, se kterými se setkáváme téměř u každého muže, když si můžete dopřát sex s penisem, který je téměř neohebný, velký a s krásně vytvarovaným žaludem? Takový vibrátor rozparádí každou z Vás. Možná ho nevyužijete ke každodenním radovánkám, ale jednou za čas si běžný sex zpříjemnit něčím tak obrovským není na škodu.

Jak vibrátor XXL vypadá?

Tento druh vibrátoru je tvrdý, téměř neohebný a je dlouhý. Jeho rozměry jsou od 30 cm nahoru, o průměru 6 – 7 cm. Bývají vyrobeny z PVC, tedy z polotuhé vulkanizované gumy. Vibrátor Vám může samozřejmě přinést největší potěšení, neboť vibrace můžete regulovat plynule dle libosti. Meze se nekladou ani při výběru barvy vibrátoru. Vibrátor XXL je nejčastěji napájen dvěma tužkovými bateriemi – 2AA.

Video - Brunetka s velkým XXL vibrátorem

Pro koho je velký vibrátor XXL určen?

Tomuto druhu vibrátoru dávají přednost zkušené ženy, které přesně vědí, co chtějí, které mají jasnou představu o svém sexuálním životě, které si vychutnávají sex s nezvyklými pomůckami a které si rády okoření partnerský sexuální život něčím tak velkým, čím vibrátor XXL bezesporu je. Velké vibrátory XXL jsou extrémně dlouhé a široké. Jsou tedy vyrobeny pro ženy, které si rády vybírají muže obdařené, jež jim poskytnou to, co potřebují. Právě nadpřirozená velikost vibrátoru může být tím jediným pravým, co ženě dosud při sexu chybělo.

Jak vibrátor XXL používat?

Vibrátor XXL je určen k zavádění do vagíny, nikoliv do análního otvoru. Stejně tak nesplní svůj účel, pokud byste si jej pořídili pouze k dráždění klitorisu. Pro jednodušší zavádění se doporučuje používat lubrikační gel, který usnadní jeho vniknutí do vagíny i jeho následné užívání.

Chcete si doplnit svoji sbírku erotických pomůcek něčím pořádným, co Vás neomrzí, co Vás pořádně rozžhaví a na co budete vždy dlouho vzpomínat? Vyzkoušejte dildo nebo vibrátor XXL, který Vám ukáže, co je to skutečná slast.

Kontakt

Dilda XXL

+420 777 483 440

dilda-xxl@orbi.cz

Objednávky ihned po telefonu.

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Proč si pořídit dildo nadprůměrných rozměrů? Pro koho jsou dilda XXL vhodná? Jak se dildo XXL používá? Hodí se dildo XXL jako doplněk k sexu? Máte náruživou přítelkyni, manželku či kamarádku a chcete ji potěšit vhodným erotickým dárkem?